Projekt i montaż wentylacji mechanicznej

Nowoczesna i ekonomiczna rekuperacja

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne doradztwo


O firmie

P.H.U GEO-WENT SYSTEMY WENTYLACYJNE jest firmą dysponującą ponad 20 letnim doświadczeniem, świadczącą usługi w zakresie profesjonalnego montażu instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, oraz montażu gruntowych wymienników ciepła. Oferujemy również sprzedaż, projektowanie i doradztwo w zakresie zastosowania  oraz realizacji systemów wentylacyjnych.

Obsługujemy zarówno sektor odbiorców prywatnych, jak i firm oraz instytucji. W odróżnieniu od innych firm instalacyjnych cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów w dziedzinie montażu systemów wentylacyjnych oraz bogatym, wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, montażu i eksploatacji gruntowych wymienników ciepła. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji - od projektowania poprzez rzetelne doradztwo przy wyborze urządzeń i stosowanych rozwiązań, fachowe wykonanie systemu wentylacyjnego, aż po doradztwo w zakresie późniejszej eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu, nasz zespół specjalistów chętnie i profesjonalnie odpowie na Państwa pytania, a także przygotuje indywidualną ofertę optymalnie spełniającą Państwa wymagania i potrzeby.
CertyfikatZachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami

formularz kontaktowy